خط تولید

در سال 2009، شرکت فناوری شنژن ویستون با تمرکز بر تحقیق و توسعه فناوری تصفیه آب، تولید و فروش محصولات تصفیه آب به طور رسمی تأسیس شد.در همان سال، ما کارشناسان فنی سطح بالا را در این صنعت سازماندهی کردیم تا مراکز R&D، آزمایشگاه ها، و همچنین کارگاه های تولیدی از جمله قالب گیری، تزریق پلاستیک، خطوط مونتاژ و غیره را بسازیم.

 

Shenzhen Viston Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 0

Shenzhen Viston Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 1

Shenzhen Viston Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 2

 

OEM / ODM

در سال 2010، تیم فنی Viston ما تحقیقات عمیقی را بر روی انواع آب انجام داد و تجزیه و تحلیل نمونه آب را در مراکز تحقیق و توسعه و آزمایشگاه‌ها برای آزمایش پاکیزگی فناوری‌های مختلف فیلتراسیون، سرمایه‌گذاری در فناوری‌های کلیدی با منابع مالی و فناوری عظیم انجام داد.با تقریبا دو سال تلاش، اولین محصول تصفیه آب با موفقیت به بازار عرضه شد، با استقبال پرشور بازار مواجه شد.

 

2011- تاکنون، ما به گسترش مزایای تکنولوژیک، تحقیق و توسعه نوآورانه انواع سیستم های تصفیه آب ادامه دادیم، ده ها حق مالکیت معنوی مستقل را به دست آوردیم و بیش از 70 طرح از محصولات تصفیه آب را راه اندازی کردیم، از جمله

  1. سری دستگاه های تصفیه آب خانگی با سیستم RO یا UF، به عنوان مثال، دستگاه های تصفیه آب رومیزی، دستگاه های تصفیه آب بدون مخزن رومیزی، دستگاه های تصفیه آب متصل مستقیم، دستگاه تصفیه آب زیر سینک، 600 gpd، 800 gpd، 1200 gpd، 1600 purifi water bigflow. فیلترها، دستگاه تصفیه آب غنی از هیدروژن و غیره
  2. سری نرم کننده برای سیستم RO دمستیک یا صنعتی، قابلیت 1 تن، 1.5 تن، 2 تن، 2.5 تن برای مدل های خانگی وجود دارد، تمام ظرفیت های دیگر را می توان بر اساس نیاز سفارشی کرد.
  3. نرخ خود تولیدی قطعات تا 90٪ است، علاوه بر غشاهای کلیدی UF و RO، انواع لوازم جانبی و اتصالات برای دستگاه های تصفیه آب همگی در کارخانه ما موجود است.آنها همچنین می توانند قابل تنظیم باشند.

 

ما نه تنها مفهوم آب آشامیدنی سالم را به صدها میلیون نفر منتقل کرده‌ایم، بلکه همچنان محصولات شیک و باکیفیت را با شرکای خود در سراسر جهان ارائه می‌کنیم.مردم بیشتر و بیشتری آب خالص بنوشند، مطمئن باشید آب سالم بنوشند.

 

Shenzhen Viston Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 0

 

 

 

 

 

تحقیق و توسعه

منابع آب و نیازهای مختلفی برای آب آشامیدنی در سرتاسر جهان وجود دارد که به درخواست ODM نیاز دارد.تیم تحقیق و توسعه Viserton مدل های مختلفی از دستگاه های تصفیه آب و سیستم های تصفیه آب را برای مشتریان جدید یا عادی ما ساخته است.

 

به عنوان مثال، دیسپنسرهای آب غنی از آب هیدروژن، تلگراف های آبگرمکن، تلگراف آب رومیزی با فیلتر، انواع دستگاه های تصفیه آب و غیره.

 

پیام بگذارید